Image Alt

Meist

Domare kinnisvara

Kodu mere kaldal

Tallinn ja selle lähiümbrus laiub kaunil Põhja-Eesti pangapealsel.
See on olnud meie peamiseks tööpiirkonnaks läbi aastate.

18 aastat kinnisvarakogemust ja rahulolevaid kliente

Domare Kinnisvara lugu sai alguse 2003. aastal ning sellest ajast saati oleme oma klientidele pakkunud kõrgetasemelist elamis- ja äripindade vahendamise teenust. Lisaks oleme oma meeskonda vajadusel kaasanud koostööpartneritest spetsialiste, et pakkuda suurepärast kinnisvara hindamisteenust, õigusalast nõustamist, sisekujundust, kolimis ja ehitusteenust.

Meie kuulutused on alati väga professionaalselt koostatud. Meil on parimad fotograafid, kellel on suur kinnisvara pildistamise kogemus. Kuulutuste viimisel potensiaalsete huvilisteni kasutame suurimaid portaale KV.ee, Kinnisvara 24 ja City24. Samuti kasutame väliplakateid, flaiereid ja lehereklaami. Meie turundust ja kujundusi teostavad oma ala spetsialistid.

Peamiselt tegutseme Tallinnas ja Harjumaal, aga meie portfellist võib leida pakkumisi ka mujalt Eestis.

4
Auhinda kinnisvaravaldkonnas
18
Aastat kogemust
1800
Tehtud tehingut
100
Tehingut aastas

Eleri Soonsein

Olen rõõmsameelne ja suurte müügikogemustega kinnisvaramaakler Tallinnas ja Harjumaal. Kinnisvaraturul olen tegutsenud juba aastast 2001, mil Uus Maa kinnisvarabüroost sai alguse minu kinnisvaraalane karjäär. Armastan väga kinnisvaramaakleri tööd, sest see on mitmekülgne ja rutiinivaba ning on juhatanud mu teele palju huvitavaid inimesi.

Nende 18 aastaga olen teinud üle 800 kinnisvaratehingu ja saanud palju teadmisi, mida oma klientidega jagada. Ikka selleks, et sinu kinnisvara saaks kiirelt, mugavalt ja turvaliselt müüdud. Olen müünud palju kortereid nii kesklinnas kui äärelinnas, uhkeid villasid ja armsaid maakodusid. Samuti olen juhtinud mitmeid suuri arendusprojekte.

Olen Kutseline kinnisvaramaakler, olles läbinud juriidilise kinnisvarakoolituse ja eksami. Samuti olen Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige ja osalen pidevalt koolitustel, mis hoiab kursis uute seadusemuudatuste ja suundadega kinnisvaravaldkonnas. Uus Maa kinnisvarabüroo valis mind Aasta Alustajaks 2001 ning olen sooritanud Maakleri kutseeksamid 2004 ja 2016 a.

Lõpetasin Tallinna Ülikooli infojuhtimise ja psühholoogia eriala. See on andnud mulle hea oskuse orienteeruda infotulvas ning leida oma klientidele parim ja kiireim lahendus. Hoolin väga oma klientidest, nende rahulolust ja sõprusest. Teen oma tööd südamega, et anda sulle igati meeldiv kogemus oma kodu ostes ja müües.

Kontakt:
+372 52 77 354
eleri.soonsein@domare.ee

eleri_soonsein 3
andrus_soonsein 2

Andrus Soonsein

Olen ettevõtlik ja sihikindel kinnisvaramaakler, kel seljataga 18 aasta pikkune kinnisvara müügikogemus ja üle 1000 eduka tehingu. Oma töös olen väga professionaalne, täpne ja aus.

Hariduselt olen sõjaväelane, töötanud Rahuvalves ja Kõrgemas Sõjakoolis ning osalenud NATO missioonidel. Aastal 2001 muutsin suunda ning valisin edasiseks tööks kinnisvaravaldkonna.

Kinnisvaramaakleri töö meeldib mulle väga. Iga müüdav kinnisvara on omanäoline ja põnev väljakutse ning võimalus oma teadmisi, kogemusi ja oskusi kasutada.

Teen oma tööd pühendumisega, millest annavad tunnistust saadud auhinnad:
Aasta maakler 2004, Uus Maa kinnisvarabüroos Aasta Inimene 2010, City24 klientide valitud Aasta TÄHT 2018. Samuti olen olnud aastaid Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja juht ja liige.

Olen läbi viinud arvukalt kinnisvaraalaseid koolitusi ning juhendanud uusi maaklereid, kellest suur osa on täna tuntud kinnisvaraspetsialistid.

Tänasel päeval tahan pikaajalisele kogemusele toetudes pakkuda oma klientidele parimat kinnisvaraspetsialisti teenust, et teha koos õnnestunud kinnisvaratehing.

Kontakt:
+372 50 94 112
andrus.soonsein@domare.ee

Katre Selvet

Olen positiivse ellusuhtumisega aktiivne inimene. Mulle meeldib väga inimestega suhtlemine.

Kinnisvaramaakleri amet toob mu ellu iga päev uusi ja huvitavaid inimesi ja olukordi. See töö on väga mitmekülgne ja loominguline, seega sobib mulle ideaalselt.

Liitusin Domare meeskonnaga ja läbisin kinnisvaramaakleri koolituse 2019 a. Varasemalt olen töötanud hotellinduse erialal ja teenindussektoris.

Osalen pidevalt Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja koolitustel, et olla kursis uuendustega kinnisvara valdkonnas. Pean head ja professionaalset klienditeenindust väga oluliseks.

Minu tööpiirkonnaks on valdavalt Tallinn ja Harjumaa. Tegelen korterite, majade, suvilate ja kinnistute ostu-müügi ja üüri korraldamisega.

Aitan rõõmuga sul leida lahendused oma kinnisvaraalastele küsimustele!

Kontakt:
+372 513 0085
katre.selvet@domare.ee

Katre Selvet

Tagasiside meie tööle!

Mida kliendid räägivad?

Eleri on meil aidanud müüa ühe korteri ja ühe maja. Mõlemal korral oli koostöö väga meeldiv ja mis kõige olulisem – edukas. Tuginedes väga heale turuseisu tundmisele, aitas Eleri paika sättida hinnalati ja oli ka tasakaalustatud eksperdiks hinna üle kauplemisel. Mõlema müügiga saime hakkama mõistliku ajaga ja jäime korrektse asjaajamisega väga rahule.

Jaan Allem

Olen Eleri Soonseina toel juba aastate vältel kõigis ette tulnud tehingutes äärmiselt asjatundlikku abi saanud. Korrektne ja meeldiv suhtlemine, läbirääkimisoskus ja ametialane professionaalsus on mind sidunud Eleriga nii, et ei kujutle end otsivat ühtki teist kinnisvaraspetsialisti, juhul kui sellealast nõu või abi edaspidigi peaksin vajama.

Iris Liiv-Liibert

Eleri ja Andrus on meie pikaajalised koostööpartnerid kinnisvara müümisel ja üürimisel. Hindame väga nende heatahtlikku suhtumist ja pikaajalisi kogemusi. Usaldame neid alati.

Jane Tammar

Partnerid

You don't have permission to register