Image Alt

Teenused

Mida teenus sisaldab ?

Kinnisvaraturu analüüs ja hindamine – anname infot turuhindade kohta ja aitame määrata kõige efektiivsema müügihinna.Teeme koostööd kinnisvarahindajatega ning vajadusel tellime hindamisakti.

Turundusplaan ja reklaam- koostame personaalse turundusplaani ning valime kanalid, kus Teie kinnisvara reklaamida. Reklaamime kõigis suurtes kinnisvaraportaalides KV.ee, City24, Kinnisvara24.

Koostame müügimaterjalid- müügimaterjalid sisaldavad kogu vajalikku ja ostjat huvitavat infot, nagu kinnisvara korruste plaan, Maa-ameti joonised, üldinfo, kommunaalide arved, kasutusload jm.

Soovi korral teeme välireklaami ja kujundame plakati– paigaldame võimalusel ja soovi korral plakati Teie kinnisvarale, et see oleks potensiaalsetele ostjatele nähtav. Kooskõlastame reklaami linnaosavalitsusega ja tasume reklaamimaksu.

Koostöö teiste kinnisvaramaakleritega- teeme koostööd teiste tunnustatud kinnisvarabüroodega ning tutvustame Teie kinnisvara teistele usaldusväärsetele maakleritele antud piirkonnas.

Anname tagasisidet müügitegevusest- hoiame Teid pidevalt kursis meie müügitegevusega, ostjate huvi ja turuolukorraga. Sõltuvalt objektist ja vastastikusest kokkuleppest anname Teile tagasisidet sobiva intervalliga.

Finantseerimise võimalused ja ostja nõustamine- tutvustame Teie vara ostjale erinevaid kinnisvarafinantseerimise võimalusi ning vahendame kontakte ja soovitusi, et tehing sujuks kiirelt ja takistusteta.

Kinnisvara atraktiivsuse tõstmine- anname nõuandeid ja soovitusi, kuidas tõsta Teie kinnisvara atraktiivsust ostjate hulgas.

Lepingud ja läbirääkimised ostjatega- suhtleme ostuhuvilistega ning Teie nõusolekul peame läbirääkimisi ostu-müügilepingu sõlmimiseks Teile soodsatel tingimustel. Aitame sõlmida juriidiliselt korrektsed kokkulepped ja vettpidavad lepingud.

Tehingu vormistamine- aitame vormistada notariaalse ostu-müügi kokkuleppe või üürilepingu vastavalt kehtivatele seadustele. Hoiame kogu protsessi korrektse ja turvalise, informeerides Teid pidevalt ettevalmistuste kulgemisest ning järgides et osapooled oleksid rahul.

Müügijärgne teenus- suhtleme Teiega ka pärast tehingu sõlmimist, et aidata Teil korraldada tehingu lõpetamisega seotud tegevused. Tehingu toimudes koostame üleandmise-vastuvõtmise akti ning jälgime, et kõik kokkulepped saaksid ellu viidud.

Kirjuta meile

Meil on hea meel sinult kirja saada.

  Domare Kinnisvara

  Helista meile kõigis kinnisvaraküsimustes !

  Maakri 25, Tallinn

  info@domare.ee

  Eleri Soonsein
  Kinnisvaramaakler
  Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

  +372 52 77 354

  eleri.soonsein@domare.ee

  Andrus Soonsein
  Kinnisvaramaakler
  Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

  +372 509 4112

  andrus.soonsein@domare.ee

  Jälgi meid sotsiaalmeedias:

  You don't have permission to register